Hotel Bugambilia, Pueblito Boyacense
Gelegen op 11 minuten wandelen van het Pueblito Boyacense, beschikt dit comfortabele Hotel Bugambilia, Pueblito Boyacense Duitama over 9 kamers met uitzicht op de tuin. Gasten kunnen hun hart ophalen in de tuin van dit hotel, die is uitgerust met een zitplaats buiten.
Het centrum van Duitama kan worden bereikt binnen 20 minuten lopen van het hotel, en culturele locaties zoals Cementerio de Duitama liggen 2 km verder. Bugambilia, Pueblito Boyacense is binnen een 10-minuten rijafstand van Iglesia De La Virgen Del Milagro gelegen. Het gebied beschikt over een aantal winkels, zoals centro comercial inovo plaza op afstand van 2,1 km van het pand in Duitama.
De allergievrije kamers zijn voorzien van een flatscreen TV met satellietzenders, en ingericht met een kastje meubilair. Het gebruik van een apart toilet en een douche op de kamer is gratis. Extra's zijn onder andere een apart toilet en een douche in de privébadkamer.
Hotel Bugambilia, Pueblito Boyacense biedt een dagelijks Amerikaans ontbijt. U kunt een gastronomische ervaring opdoen in TATA Comida y Cafe, dat hedendaagse keuken binnen een paar straten van dit hotel in Duitama aanbiedt.
- Luchthavens
- Vliegveld El Yopal153 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- VIP in- en uitchecken
- Conciërgebalie
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Allergievrije kamers
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Zonneterras
- Tuin
Diensten
- Tours/Ticketservice
Kamervoorzieningen
- Tuinmeubelen
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- AM/FM wekker
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Hotel Bugambilia, Pueblito Boyacense naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 20 minuten om in het stadscentrum van Hotel Bugambilia, Pueblito Boyacense te komen. - ✈
Hoe ver is de luchthaven El Yopal van Hotel Bugambilia, Pueblito Boyacense?
Er is een 155 km afstand tussen El Yopal en Hotel Bugambilia, Pueblito Boyacense. - 🚗
Vind ik een parkeerplaats in Hotel Bugambilia, Pueblito Boyacense?
Hotel Bugambilia, Pueblito Boyacense biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - ❓
Is het ontbijt inbegrepen in de prijs van de boeking in Hotel Bugambilia, Pueblito Boyacense?
Ja, een Amerikaans ontbijt is inbegrepen in sommige tarieven. Zorg ervoor dat u deze informatie bevestigt met Hotel Bugambilia, Pueblito Boyacense. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in dit hotel in Duitama uitchecken?
Klanten van dit hotel in Duitama moeten tot 12:00 uitchecken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in dit hotel in Duitama?
De gemiddelde kamerprijs in dit hotel in Duitama is $61. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Welke betaalmethode is beschikbaar bij Hotel Bugambilia, Pueblito Boyacense?
Gasten van Hotel Bugambilia, Pueblito Boyacense kunnen zowel met Visa, Maestro en Diners Club, als ook met andere betaalwijzen betalen. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in Hotel Bugambilia, Pueblito Boyacense?
In Hotel Bugambilia, Pueblito Boyacense kunnen gasten uit Deluxe Kamer met een King Size Bed en Standaard Kamer met een Queen Size Bed kiezen.